fbpx

Kanada Kolay

HER DOĞUMUN BİR HİKAYESİ VARDIR

Hikaye, henüz içinizde bir kelebeğin büyüdüğünü öğrendiğinizde başlıyor. Birçok duygu ele geçiriyor bedeninizi. Heyecan, telaş, mutluluk, belki biraz da kaygı… 9 aylık bir rüyanın içinde, gün geçtikçe değişiyorsunuz, içinizde büyüttüğünüz kocaman sevgiyi her gün daha fazla hissediyorsunuz. Yaşadığınız serüven, hayatınızın en mucizevi deneyimi. 

SİZ BEBEĞİNİZİ BEKLİYORSUNUZ, PEKİ SİZİ NELER BEKLİYOR?

Hamilelik süreciniz devam ederken birçok şeyi merak edecek ve öğrenmeye çalışacaksınız. Bebeğinizi, tecrübe sahibi ebeveynler olarak karşılamak ve onu en doğru şekilde büyütmek isteyeceksiniz. Hamilelik, doğum, bebek bakımı ile ilgili kitaplar okuyup, eğitimler alabilirsiniz. Kendinizi ebeveynlik konusunda geliştirmek için birçok imkanınız var. Bebeğinizi kucağınıza aldığınızda çabalayıp öğrendiklerinizden daha farklı deneyimler de tadacaksınız. Duygularınız en büyük yardımcınız olacak. Bebeğinizi kucağınıza aldığınız andan itibaren, onu en iyi şartlarda büyütmek için planlar yapıp, bu planları gerçekleştirmek için çabalayacaksınız. Anneliğin ve babalığın getirdiği baskın duygularla, o daha minicikken, ona çok güzel bir gelecek sunmayı hayal edeceksiniz. Bebeğinizin doğum detaylarına karar verirken, onun için hayal ettiğiniz geleceğin zeminini oluşturabilirsiniz. Kanada’da gerçekleştireceğiniz doğum, bebeğinize birçok imkan sağlayacak. Bebeğiniz Kanada’da doğduğunda, bir dünya vatandaşı olacak. Beraberinde ücretsiz eğitim ve sağlık haklarına, 172 ülkeye kolayca seyahat edebilme gibi olanaklara sahip olacak. 

Heyecanlı, belki telaşlı hamilelik döneminizin sonunda büyük bir mucize yaşayacaksınız. Minik bebeğiniz, kendi hikayesiyle dünyaya gelecek.

Sabırsız bekleyişinizin sonu, bir masalın başlangıcı… 

Doğum hikayenizi Kanada’da yaşayabilirsiniz. Kanada’da sizi ve bebeğinizi mutlu son bekliyor. Dilerseniz, Kanada Kolay olarak, alanında uzman ekibimizle beraber hikayenizin bir parçası olabiliriz.

Post a Comment