fbpx
Image Alt

Hizmetlerimiz

Kanada’ya doğuma geleceğiniz tarihte siz değerli ailelerimizi havalimanında karşılıyor, araçlarımızla kalacağınız eve götürüyoruz. Kanada’da kaldığınız süre boyunca tüm hastane ve transferlerinizi de yine araçlarımızla sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda birbirinden lüks rezidanslarımız arasından seçiminizi yaparak, dilerseniz Downtown’da, dilerseniz Midtown’da kalabilirsiniz.

Sizler için tam teşekküllü lüks hastanelerimizde, alanında uzman doktorlar ile çalışıyoruz. Tercihinize göre Türk ya da yabancı doktor opsiyonumuz ile istediğiniz doktoru seçebilirsiniz.

Kanada’da bulunduğunuz süre boyunca her zaman yanındayız. Doktor randevuları, yasal işlemler ve şehir turu gibi süreçlerde ya da dilediğiniz herhangi bir konuda sizlere tercümanlık hizmeti sunabiliyoruz.

Dilerseniz, anne ve babalar için çok özel olan bebeğinizin doğum anını tecrübeli fotoğrafçılarımız ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

Geniş kadromuz; pasaport, doktor ve hastane işlemlerinizde sizlere en iyi hizmeti sunmak için beklemekte ve tüm süreci yönetmektedir.

Modern doğum kültüründe adını sıklıkla duyduğumuz Doula, doğum öncesi, doğum anı ve sonrasında doğum yapan kadınlara ve ailelerine fiziksel, duygusal ve bilgilendirici destek verecek şekilde tıbbi olmayan, eğitim almış profesyonel kişidir. Dilerseniz Doula hizmeti alarak daha kolay bir doğum süreci geçirmenize yardımcı olabiliriz.

Sizler için hazırladığımız lüks evlerimizde bebeğinizin konforu için her detayı a’dan -z’ye düşündük. Bebek yatağı, sterilizatör, elektronik ateş ölçer gibi ihtiyaç duyabileceğiniz ne varsa, evinizde hazır olarak sizi bekliyor.