fbpx

Kanada Kolay

BEBEĞİNİZİN YILBAŞI HEDİYESİ; KANADA VATANDAŞLIĞI

Bebeğinize verebileceğiniz en güzel hediye aydınlık bir gelecek. 

Hamileliğin ilk ayları heyecanla, mutlulukla ilerlerken aylar geçtikçe birçok soru da bu sürecin içinde yerini alıveriyor. Bebeğin cinsiyetini merak etmekle başlıyor belki ilk süreç, en sonunda “sağlıklı olsun da…” diye devam ediyor tabii tüm temenniler. Ebeveynlerin karar verebileceği bir konu değil bu, zamana bırakıyorlar tatlı umutlarıyla beraber cinsiyet konusunu. Sıra elbette daha ciddi konulara da geliyor. 

BEBEĞİNİZ İÇİN İYİ BİR GELECEK

Ebeveynler bebeğin geleceğini hamilelik sürecinde düşünmeye başlasalarda asıl gelecek kaygısı doğumdan sonra başlıyor. Bu süreç genelde çocuğun eğitim hayatının başlamasıyla aynı zamana tekabül ediyor. Ebeveynler çocuklarını iyi okullarda okutmak için çalışıp çabalıyor, tüm imkanlarını zorluyorlar. Kreş ile başlayan eğitim-öğretim hayatı üniversite ile beraber neredeyse 20 yıl boyunca devam ediyor. Ebeveynler bu 20 yılı, çocuklarının tüm sağlık ve vatandaşlık haklarını bebek henüz dünyaya gelmeden planlayabilirler. Kanada’da doğum ile beraber bütün endişeler yerini büyük bir ferahlamaya bırakabilir. 

Hamilelik sürecinde doğumu Kanada’da planlayarak çocuğunuza birçok imkan sağlamış olursunuz. Bebeğiniz, Kanada’da dünyaya geldiğinde tüm öğrenim hayatını ücretsiz ya da cüzi bir ücret ile tamamlayabiliyor olacak. Her yıl birçok yabancı öğrenci Kanada’nın kaliteli eğitiminden yararlanmak için Kanada’da okumaya gidiyor. Çocuğunuz Kanada vatandaşı olacağı için hiçbir zahmete gerek kalmadan, ekstra hiçbir masraf yapmadan bu kaliteli eğitimden yararlanabilme olanağına sahip olacak. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra Kanada’da onu birçok iş imkanı bekleyecek. İsterse kendi işini kurabilecek ve ticaret de yapabilecek. 

Yeni yıl gelirken bebeğinize tüm hayatı boyunca ona fayda sağlayabilecek bir hediye verebileceğinizi düşünün ve harekete geçin. Kocaman bir hediye pakedi gerekebilir… Sahip olacağı imkanlar onu çok mutlu edecek. 

Biz de bu hediyenin bir parçası olalım isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Post a Comment